4. česko-slovenský kongres tradiční čínské medicíny

Pomáháme s přípravou kongresu

4. česko-slovenský kongres tradiční čínské medicíny

v Praze Průhonicích s hlavním tématem:

STÁŘÍ A ANTI-AGING.

podrobnosti na:

www.tcmkongres.cz

Vážení příznivci tradiční čínské medicíny,

v období, kdy je člověk dítětem, se 1 rok jeví jako nesmírně dlouhá doba. S postupem let se ale čas nějak zkracuje a zkracuje a od druhé poloviny života léta utíkají tak rychle, jako sloupy elektrického vedení pozorované z okna rozjetého rychlíku. Před pár měsíci se zavřely dveře kongresového sálu Albion hotelu za třetím kongresem čínské medicíny a dnes již jsou přípravy 4. česko-slovenského kongresu tradiční čínské medicíny v plném proudu.

Po pomyslné časové ose se dostáváme za horizont životní cesty, kruh se uzavírá, vrací se k počátku a my otevíráme hlavní téma letošního kongresu STÁŘÍ A ANTI-AGING. Pokročilý věk s sebou přináší nejen zkušenost, moudrost a nadhled, ale i široké spektrum zdravotních problémů, ke kterým má čínská medicína co říct a které k šedivým vlasům neodmyslitelně patří. Téma závažné i zajímavé, téma, o kterém někteří nechtějí slyšet, a zavírají před ním oči, ale přesto se před ním neschovají, protože čas si jde svou vlastní cestou a nám nezbývá, než se radovat a užívat si každého přítomného okamžiku.

Stejně jako v minulých ročnících téma rozebereme z všemožných úhlů pohledu během teoretických přednášek i praktických workshopů, paralelně poběží sekce odborná i sekce pro veřejnost a vysokou odbornou úroveň zajistí naši přední praktici čínské medicíny z Čech i ze Slovenska.

Aktuality

Podílíme se na organizaci a zajištění řady odborných i veřejných seminářů -s našimi i zahraničními přednášejícími – pořádaných Institutem tradiční čínské medicíny v Praze – zaměřených na cvičení Qi Gong, masáže TUI … Více...

Kontakt